Szkolenia rozwoju osobistego

Warsztaty:

„Rozwiń skrzydła i zdobądź pewność siebie”

26.06.2021 godzina 10:00

Chcesz wziąć udział w warsztatach? Skontaktuj się ze mną! Napisz na: info@mind-revolution.pl  lub zadzwoń  512 198 501 – dostaniesz szczegóły.

Koszt warsztatów (4h) – 120zł ( kawa, herbata, przekąski w cenie warsztatów)

 

Często przed podjęciem decyzji we wzięciu udziału w szkoleniu ludzie zastanawiają się czy jest im to potrzebne? Po co im to? Co im to da?

W związku z czym postaram Ci się przybliżyć sens wzięcia udziału w szkoleniu, które poprowadzę, po to abyś podjęła decyzję w jego uczestniczeniu, a jak już podejmiesz tą decyzję to żebyś wiedziała, że te pieniądze i czas które inwestujesz nie inwestujesz na marne!

Od 2003 roku szkolę się w temacie rozwoju osobistego, niezależności finansowej jak również z tematu jakim jest asertywność i komunikacja międzyludzka. Z tego też powodu podjęłam decyzję aby zostać Coachem i Trenerem by móc prowadzić szkolenia, warsztaty i sesje coachingowe na których będę przekazywać Ci zdobytą przeze mnie wiedzę i umiejetności.

Idą zmiany! Zapraszam Cię na warsztaty po których stwierdzisz, że Twoje skrzydła są gotowe do lotu w podróż swojego życia! Odważysz sie? 🙂

Proponuję Ci warsztaty na których:

  • nauczysz się jak wzmocnić swoją pewność siebie
  • popracujemy nad Twoimi wartościami w życiu według których chcesz żyć
  • poprzez ćwiczenia określisz w którym aktualnie jesteś miejscu i dowiesz się co należało by zrobić, abyś poszła dalej
  • doprecyzujemy działania, które pomogą Ci w rozwinięciu skrzydeł
  • wspólnie pokonamy strach przed tym co tak na prawdę blokuje Cię przed tym by iść na przód
  • bardziej zrozumiesz siebie i poznasz magię małych sukcesów, by czuć się kobieco na 100%
  • poznasz sposoby, które pomogą Ci być bardziej efektywną w pracy i w życiu codziennym

Ponad to porozmawiamy o budowaniu mentalnej siły, o tym jak budować pewność siebie i wzmocnić poczucie własnej wartości, jak budować zdrowe relacje oparte na zaufaniu. Jak stawiać swoje granice i jak ich przestrzegać, jak być asertywną wobec znajomych, szefa, współpracowników czy innych osób. To wszystko będziemy wzmacniać poprzez ćwiczenia, wspólną dyskusję i wymianę doświadczeń.

Zapraszam Cię w podróż wewnątrz siebie, dzięki której już nic nie będzie takie samo jak było wcześniej! Musisz tu być! Zabierz ze sobą przyjaciółkę, siostrę, mamę, koleżankę…. 🙂