Poznaj Ewę - współczesną trenerkę życia

Dzięki rozmowy ze mną poprawisz swoje nawyki, które być może przeszkadzają Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. Wspólnie stworzymy plan i strategię działania. Spojrzysz szerzej na to co Cię otacza i na siebie samą, dzięki temu będziesz w stanie otulić siebie dobrem, a to pomoże Ci w działaniu. Będę dla Ciebie wsparciem! 
 
Nazywam się Ewa Ryndak. Jestem absolwentką Akredytowanej Szkoły Coachingu Coaching & Training House w Katowicach i jako certyfikowany Coach prowadzę konsultacje coachingowe indywidualne, a jako Trener Rozwoju Osobistego organizuję i prowadzę warsztaty motywacyjno-rozwojowe dla tych, którzy chcą ruszyć z miejsca w obranym przez siebie kierunku, pozbyć się ciężaru oczekiwań innych i żyć według swoich własnych zasad w zgodzie ze swoimi wartościami. 

Jestem po to, by pomóc Ci odnaleźć Twój potencjał, a przede wszystkim wzmocnić pewność siebie, która pomoże Ci w każdym kolejnym działaniu, ponieważ motywacja nie będzie dla Ciebie już zaskoczeniem ani trudnością. Jeśli tego potrzebujesz, wesprę Cię w poprawieniu relacji z innymi.

Wspólna praca dla Twojego lepszego życia!

Na moim Instagramie znajdziesz materiały, w których inspiruję merytoryką i doświadczeniem życia codziennego. W trakcie mojego procesu zmian odkryłam i przepracowałam własne ograniczenia, żeńską mądrość i siłę, by w samoakceptacji żyć w zgodzie ze sobą.

Moje wartości

Wartości jakimi staram się na co dzień kierować to ZAUFANIE, BEZPIECZEŃSTWO, MIŁOŚĆ, RODZINA, SZACUNEK, ROZWÓJ. Dzięki nim, moja osobista historia jest procesem, przez który przechodzi każda  kobieta, która z przeciętnego życia chce osiągnąć życie w harmonii, pasji i miłości.

Wspólna praca dla Twojego lepszego życia! W trakcie  mojego procesu zmian odkryłam i przepracowałam własne ograniczenia, żeńską mądrość i siłę, by w samoakceptacji żyć w zgodzie ze sobą. Na moim Instagramie znajdziesz materiały, w których inspiruję merytoryką i 11 letnim doświadczeniem w rozwoju osobistym. To wszystko pragnę Ci przekazać i towarzyszyć Ci na drodze Twojej osobistej transformacji.

Abyś miał pod ręką możliwość rozwoju osobistego jak również pracy nad dążeniem do celu napisałam dla Ciebie ebooka „Dziennik Zmian. Zrób tak, żeby Ci się chciało tak jak Ci się nie chce”, który możesz pobrać BEZPŁATNIE pisząc do mnie na: info@mind-revolution.pl 

Czas na zmianę Twojego życia!

jeśli chcesz określić lub sprecyzować swoje wartości, którymi chcesz kierować się na co dzień, jeśli chcesz zwiększyć pewność siebie i uporządkować swój plan działania – dobrze trafiłaś.

Wybrałam ten zawód, ponieważ uwielbiam skutecznie pomagać, inspirować, motywować i wzmacniać innych w realizacji ich celów. Moja misją jest pomoc kobietom przestać żyć starodawnymi mitami wielozadaniowych, walecznych i perfekcyjnych Pań domu i „Matki Polki”. Pragnę wzmacniać Kobiety w ich sile wewnętrznej, którą tak często pozwalają w sobie zgasić, by mogły realizować swoje pasje i marzenia bez wyrzutów sumienia a z wiarą w swoje możliwości i potencjał.

Opinie klientów

Dowiedz się, co mówią o mnie moi klienci!

user-mezczyzna-1
Pani Ewa otwiera możliwości,których często nie jesteśmy świadomi.Cenię w niej otwartość i zaangażowanie.Sesje coachingowe są dość energetyczne i wyzwalają motywację do działania.Poznałem wiele ciekawych narzędzi,które pomogły mi w rozwoju,a także będą przydatne w mojej pracy.Polecam serdecznie.
Paweł Borek
22.09.2021
user-mezczyzna-2
Pani Ewa to profesjonalistka, uśmiech na twarzy, otwarta głowa i ludzkie podejście. Bardzo sympatyczna, konkretna i mądra osoba . Serdecznie Polecam, sesja z Panią Ewą otworzy Wam głowy i pomoże poukładać nawet najcięższe tematy! Specjalistka w swoim fachu, Do zobaczenia! 🙌
Kuba Macura
03.02.2022
user-kobieta-2
Ewa otwiera możliwości, których sami często nie jesteśmy świadomi. Potrafi wydobyć prawdziwe pragnienia, które zostały przyćmione przez życie codzienne i pęd za pracą. Jeżeli poszukujesz ścieżki kariery, która będzie zgodna z tobą i twoim wartościami, to Ewa jest właściwym coachem. Cenię w niej otwartość i zaangażowanie. Sesje coachingowe są dość energetyczne i wyzwalają motywację do działania. Polecam z całego serca.
Małgorzata Kamińska
28.10.2021
user-mezczyzna-2
Cuda się dzieją - tyle mogę powiedzieć po spotkaniach z Ewą. Nie wiem, skąd się wzięła u mnie siła do działania mimo wcześniejszych oporów. Pomaga znaleźć rozwiązania w każdej sytuacji. Nie daje jednak gotowych rozwiązań, tylko bardzo umiejętnie pobudza do samodzielnego myślenia , wyciągania własnych wniosków i podnoszenia pewności siebie w podejmowaniu własnych decyzji. Dzięki Ewie odkryłem swój potencjał i dowiedziałam się co faktycznie chcę robić w życiu. Serdecznie polecam.
Staszek Wiraszka
14.04.2022