Cześć! Miło, że jesteś.

Już kilkadziesiąt Kobiet zaufało mi i uczestniczyło w procesie coachingowym ze mną. Dzięki temu zmieniły swoje nawyki, stały się bardziej asertywne, poukładały swój plan w taki sposób, żeby mieć więcej czasu dla siebie. Pozwoliło im to realizować ich pasje i marzenia.Dzięki pracy ze mną poprawiły swoją komunikację w pracy i z rodziną.

Mam odpowiednie narzędzia, metody i doświadczenie do tego żeby pomóc i Tobie znaleźć motywację do działania i zmienić życie na takie jakiego pragniesz!

Nazywam się Ewa Ryndak. Jestem absolwentką Akredytowanej Szkoły Coachingu Coaching & Training House w Katowicach i jako certyfikowany Coach prowadzę konsultacje coachingowe indywidualne, a jako Trener Rozwoju Osobistego organizuję i prowadzę warsztaty motywacyjno-rozwojowe dla tych, którzy chcą ruszyć z miejsca w obranym przez siebie kierunku, pozbyć się ciężaru oczekiwań innych i żyć według swoich własnych zasad w zgodzie ze swoimi wartościami.  Jako Certyfikowany Konsultant MaxieDisc pomaga ulepszyć relacje i komunikację oraz odkryć mocne strony. Daje wiedzę, dzięki której ludzie mogą osiągać lepsze efekty w krótszym czasie i mniejszym wysiłkiem a to wszystko równieź dzięki analizie stylów zachowań DISC.

Wspólna praca dla Twojego lepszego życia!

✨ Doświadczenie w dziedzinie coachingu. ✨Wsparcie Personalizowane- Indywidualne podejście dostosowane do Twoich potrzeb ✨ Skuteczność 📞 Skontaktuj Się Dziś! Pierwsza konsultacja jest zawsze bezpłatna!

Odkryj Potencjał z Coachingiem Osobistym!

  1. Sesje Indywidualne: Intensywne i dostosowane do Twoich celów sesje coachingowe.
  2. Rozwój Osobisty: Odkrywaj swoje mocne strony, pracuj nad samoświadomością i pewnością siebie.
  3. Planowanie Życiowe: Wspólnie ustalimy cele i stworzymy plan, abyś mógł osiągnąć to, o czym marzysz.
  4. Komunikacja Skuteczna: Naucz się efektywnej komunikacji, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.
  5. Zarządzanie Stresem: Opanuj techniki radzenia sobie ze stresem i utrzymuj równowagę życia.

Abyś miał pod ręką możliwość rozwoju osobistego jak również pracy nad dążeniem do celu napisałam dla Ciebie ebooka „Dziennik Zmian. Zrób tak, żeby Ci się chciało tak jak Ci się nie chce”, który możesz pobrać BEZPŁATNIE pisząc do mnie na: info@mind-revolution.pl 

Czas na zmianę Twojego życia!

Jeśli czujesz, że nadszedł czas na transformację, na odkrycie nowych możliwości i realizację swojego pełnego potencjału, to jesteś we właściwym miejscu! Nasz coaching jest stworzony, aby towarzyszyć Ci na tej wyjątkowej podróży.

🚀 Dlaczego Teraz Jest Idealny Moment na Zmianę?

  1. Odkryj Siebie: Coaching pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, odkryć swoje mocne strony i zidentyfikować obszary do rozwoju.

  2. Cele i Planowanie: Razem ustalimy cele, a następnie opracujemy konkretny plan działań, abyś mógł świadomie kierować swoim życiem.

  3. Pewność siebie: Nauka skutecznej komunikacji, zarządzania stresem i budowania pewności siebie pozwoli Ci efektywniej radzić sobie z życiowymi wyzwaniami.

  4. Równowaga Życia: Coach pomoże Ci znaleźć harmonię pomiędzy życiem osobistym a zawodowym, a także nauczy radzenia sobie ze stresem.

Nie czekaj na idealny moment – czas zacząć działać jest teraz. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i odkryj, jak coaching może zmienić Twoje życie!

Opinie klientów

Dowiedz się, co mówią o mnie moi klienci!

user-mezczyzna-1
Pani Ewa otwiera możliwości,których często nie jesteśmy świadomi.Cenię w niej otwartość i zaangażowanie.Sesje coachingowe są dość energetyczne i wyzwalają motywację do działania.Poznałem wiele ciekawych narzędzi,które pomogły mi w rozwoju,a także będą przydatne w mojej pracy.Polecam serdecznie.
Paweł Borek
22.09.2021
user-mezczyzna-2
Pani Ewa to profesjonalistka, uśmiech na twarzy, otwarta głowa i ludzkie podejście. Bardzo sympatyczna, konkretna i mądra osoba . Serdecznie Polecam, sesja z Panią Ewą otworzy Wam głowy i pomoże poukładać nawet najcięższe tematy! Specjalistka w swoim fachu, Do zobaczenia! 🙌
Kuba Macura
03.02.2022
user-kobieta-2
Ewa otwiera możliwości, których sami często nie jesteśmy świadomi. Potrafi wydobyć prawdziwe pragnienia, które zostały przyćmione przez życie codzienne i pęd za pracą. Jeżeli poszukujesz ścieżki kariery, która będzie zgodna z tobą i twoim wartościami, to Ewa jest właściwym coachem. Cenię w niej otwartość i zaangażowanie. Sesje coachingowe są dość energetyczne i wyzwalają motywację do działania. Polecam z całego serca.
Małgorzata Kamińska
28.10.2021
user-mezczyzna-2
Cuda się dzieją - tyle mogę powiedzieć po spotkaniach z Ewą. Nie wiem, skąd się wzięła u mnie siła do działania mimo wcześniejszych oporów. Pomaga znaleźć rozwiązania w każdej sytuacji. Nie daje jednak gotowych rozwiązań, tylko bardzo umiejętnie pobudza do samodzielnego myślenia , wyciągania własnych wniosków i podnoszenia pewności siebie w podejmowaniu własnych decyzji. Dzięki Ewie odkryłem swój potencjał i dowiedziałam się co faktycznie chcę robić w życiu. Serdecznie polecam.
Staszek Wiraszka
14.04.2022